O nas

Śląsko-Cieszyńskie Nieruchomości

Współpracując z ludźmi widzieliśmy że każdy z nich jest inny i ma inne potrzeby.
Ktoś chce zakupić nieruchomość a inny chce sprzedać jednak wie, że jego dom, mieszkanie, działka czy hala jest niekoniecznie przygotowana do sprzedaży np. zarośnięty ogród, bałagan na strychach czy piwnicach.
Przeważnie gdy nasi klienci otrzymali spadek po kimś z rodziny w postaci domu lub mieszkania, okazało się, że nieruchomość jest totalnie zasypana śmieciami i starymi rzeczami czy meblami… i jak tu sprzedać teraz taką nieruchomość?
Od tego jesteśmy aby się tym zająć i móc wynegocjować dla Was lepszą ofertę.
Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom nasze biuro rozszerzyło swój zakres usług, począwszy od przygotowania nieruchomości pod sprzedaż, wystawienie oferty, poprzez pełny proces sprzedaży, przygotowanie dokumentów do notariusza oraz akt notarialny w dogodnym terminie.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych spełniamy każde oczekiwania

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Opinie klientów

To co mówią klienci o usługach naszego biura

Polecam biuro Śląsko-Cieszyńskie Nieruchomości. Współpraca z panią Anią przebiegała sprawnie, bezproblemowo a przede wszystkim w miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Ania zajęła się sprzedażą działki budowlanej od A do Z.
Doświadczenie, profesjonalizm i skuteczność. Polecam.

Małgorzata Hauptmann

Sprzedaż działki budowlanej

Usługa została wykonana sumiennie i zgodnie z zawartą wcześniej umową. Nie zawiodłam się pokładając w Firmie i osobie pani Ani pełne zaufanie. Nie miałam obaw powierzając swoje mienie w ręce obcych mi osób. Dom rzetelnie został posprzątany wraz z otaczającym go ogrodem i przygotowany do dalszej sprzedaży. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę. Moim zdaniem warto skorzystać z usług do czego zachęcam I gorąco namawiam.

Katarzyna Krzysik

Sprzątanie domu i posesji

Serdecznie polecam Panią Anię, mega pomocną, kompleksowa obsługa, wszystko szybko i sprawnie.
Pełen profesjonalizm

Marcin Gawlas

Kompletacja dokumentów

Bardzo serdecznie polecamy Biuro Nieruchomości, a szczególnie panią Anię dzięki, której zakup działki przebiegł szybko i pomyślnie.
Bardzo serdeczna i pomocna osoba. Pomimo tego, że mieszkamy za granicą tranzakcja zakupu przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Każde spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Doceniamy profesjonalizm i polecamy!

Angelika i Krystian Kopczyńscy

Zakup działki budowlanej

Szczerze polecam biuro nieruchomości SCBN, Pani Ania i Magda działają sprawnie i fachowo. Na pewno wrócę z kolejną transakcją. Pozdrawiam

Radek Dudek

Sprzedaż działki

Poznałam Panią Anie z bardzo dobrej strony. Jest osobą uczciwą, szczerą jestem bardzo zadowolona z jej zaangażowania i każdemu polecam z całego serca.

Katarzyna Fasula

Sprzedaż

Podejście do klienta profesjonalne. Wysoki poziom usług ! Polecam !

X y z

Kupno

Dodaj opinie
close slider

    Dodaj opinie o nas